14. novembrī Vigmoras zālē Londonā notiks Latvijas Simtgades svinību koncerts

10.10.2018. 12:45
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei
14. novembrī Vigmoras zālē Londonā notiks Latvijas Simtgades svinību koncerts

Latvijas valsts simtgade ir vērienīgākais notikums mūsdienu Latvijas vēsturē, iespēja godam un cienīgi, lepni un priecīgi svinēt valsts simto dzimšanas dienu.

Par godu šim notikumam Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē sadarbībā ar Wigmore Hall Londonā rīko īpašu koncertu “Latvia 100”, kurā uzstāsies vijolniece Baiba Skride, pianiste Lauma Skride, pianiste Antoņina Suhanova un “Trio Palladio”, kura sastāvā ir vijolniece Eva Bindere, čelliste Kristīne Blaumane un pianists Reinis Zariņš. Koncerts notiks divās daļās, un programmā iekļauti latviešu komponistu Jāzepa Vītola un Pētera Vaska skaņdarbi.

Pasākums plānots kā galvenais Latvijas simtgades svinību notikums un svinīgo koncertu ar uzrunu atklās Latvijas vēstniece Apvienotajā Karalistē Baiba Braže un Vigmoras zāles direktors Džons Gilhūlijs.

Biļetes iespējams iegādāties Vigmoras zāles biļešu kasē, kā arī mājaslapā. Biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc iesakām tās iegādāties savlaicīgi.

https://wigmore-hall.org.uk/whats-on/baiba-skride-lauma-skride-antonina-suhanova-trio-palladio-201811141930

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē
Adrese: 45 Nottingham Place, Londona, W1U 5LY
Apvienotā Karaliste
Telefons: +44 (0) 20 731 200 41
Fakss: 44 (0) 20 731 200 42
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā