Centrālā vēlēšanu komisija apstiprina papildus vēlēšanu iecirkņus Apvienotajā Karalistē

30.07.2018. 17:52

Centrālā vēlēšanu komisija apstiprina papildus vēlēšanu iecirkņus Apvienotajā Karalistē – Birmingemā, Bostonā, Liverpūlē un Mārgeitā

Centrālā vēlēšanu komisija ir pieņēmusi lēmumu papildus jau apstiprinātajiem vēlēšanu iecirkņiem Apvienotajā Karalistē vēl izveidot  iecirkņus arī Birmingemā, Bostonā, Liverpūlē un Mārgeitā, līdz ar to paplašinot to tīklu līdz 19 iecirkņiem.

Vēstniecība atgādina, ka vēlēšanās ir iespējams balsot gan klātienē 6. oktobrī jebkurā vēlēšanu iecirknī, gan piesakoties balsošanai pa pastu. Vēlēt drīkst tikai ar derīgu pilsoņa pasi. Ja pasei ir beidzies vai drīzumā beigsies derīguma termiņš, vēstniecība aicina nekavējoties to atjaunot.

Sīkāka informācija par 13. Saeimas vēlēšanām ir pieejama vēstniecības mājaslapā: http://www.mfa.gov.lv/london/konsulara-informacija/velesanas un Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā: https://www.cvk.lv/pub/public/31928.html

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē
Adrese: 45 Nottingham Place, Londona, W1U 5LY
Apvienotā Karaliste
Telefons: +44 (0) 20 731 200 41
Fakss: 44 (0) 20 731 200 42
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr 

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā