Latvijas eksperti Nursultanā apmāca Kazahstānas valsts iestāžu speciālistus pretkorupcijas jautājumos

03.06.2019. 11:40

2019. gada 27.-29. maijā Nursultanā notika Rīgas Juridiskās augstskolas sadarbībā ar Latvijas Republikas vēstniecību Kazahstānas Republikā organizēts mācību seminārs, kura laikā augsti kvalificēti Latvijas eksperti dalījās pieredzē ar Kazahstānas valsts iestāžu (Augstākās tiesas, Ģenerālprokuratūras, Iekšlietu ministrijas, valsts pārvaldes apmācības centru) speciālistiem par cīņu pret korupciju, caurskatāmību valsts pārvaldē un tiesiskās bāzes pilnveidošanu savlaicīgai risku novēršanai. Mācību seminārs ir daļa no projekta, kas sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un Latvijas Ārlietu ministriju tika uzsākts 2018. gada sākumā.

Semināru atklāja Latvijas Republikas vēstnieks Kazahstānā, Jurijs Pogrebņaks. Vēstnieks uzsvēra, ka ir īpašs prieks apzināties, ka Rīgas Juridiskās augstskolas īstenotās programmas ar Latvijas valdības atbalstu, sniedz vērtīgu ieguldījumu profesionālu un izglītotu Kazahstānas speciālistu sagatavošanā, kas ir būtisks nosacījums arī jebkuras valsts veiksmīgai attīstībai. Pieredzes apmaiņā no Latvijas piedalījās pretkorupcijas eksperti, pārstāvji no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja, un Iekšlietu ministrijas Iekšējās drošības biroja. Mācību laikā Kazahstānā viesojās arī Rīgas Juridiskās augstskolas direktore Ieva Rācenāja.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kazahstānā
"Kaskad" biznesa centrs 
Kabanbai batira avenue 6/1, office No. 122,
Nursultana, 010000, Kazakstāna
Tālrunis: +7 7172 92 53 16
Fakss: +7 7172 92 53 19
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā