Kazahstānas parlamentā tiek apspriesta Latvijas un Kazahstānas tālākā sadarbība

31.05.2019. 06:15

2019. gada 30. maijā Latvijas vēstnieks Kazahstānā Jurijs Pogrebņaks tikās ar Kazahstānas parlamenta apakšpalātas (Mažilisa) Ārlietu, aizsardzības un drošības komitejas priekšsēdētāju Muhtaru Jermanu (Мухтар Ерман) un pārrunāja Latvijas un Kazahstānas attiecību paplašināšanas jautājumus, tai skaitā Latvijas un Kazahstānas starpparlamentārās sadarbības ietvaros.

Tikšanās laikā puses pauda gandarījumu par labo klimatu Latvijas un Kazahstānas attiecībās un pauda apņemšanos veicināt to tālāko attīstību. M.Jermans augsti novērtēja Latvijas lomu Eiropas Savienības sadarbības ietvaros ar Kazahstānu.

Sarunas laikā īpaša uzmanība tika veltīta ekonomisko attiecību paplašināšanai, tai skaitā tranzīta, loģistikas, aviācijas, izglītības, ITK, zaļo tehnoloģiju jomā.

Vēstnieks informēja par izveidoto Saeimas Deputātu grupu sadarbības veicināšanai ar Kazahstānas parlamentu, kā arī pauda Latvijas puses atvērtību turpināt vizīšu apmaiņu starp abām valstīm.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kazahstānā
"Kaskad" biznesa centrs 
Kabanbai batira avenue 6/1, office No. 122,
Nursultana, 010000, Kazakstāna
Tālrunis: +7 7172 92 53 16
Fakss: +7 7172 92 53 19
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā