Latvijas vēstniecības Kazahstānā pārstāvji piedalās Eiropas dienas pasākumā “EU Village” Biškekā, Kirgizstānā

15.05.2019. 06:39
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

2019. gada 11.maijā Latvijas vēstniecības Kazahstānā diplomāti piedalījās Eiropas dienas pasākumā “EU Village” Kirgizstānas galvaspilsētā Biškekā.

Pasākumu jau otro gadu rīkoja Eiropas Savienības (ES) delegācija Kirgizstānā sadarbībā ar 12 ES dalībvalstu vēstniecībām. Līdz ar Latvijas vēstniecību, pasākumā piedalījās Igaunijas, Austrijas, Slovākijas, Somijas, Zviedrijas, Spānijas, Vācijas, Francijas, Beļģijas, Itālijas un Ungārijas vēstniecības.

Pasākumu dienas laikā apmeklēja vairāki  tūkstoši interesentu - Biškekas iedzīvotāji un viesi. Latvijas stendā apmeklētāji varēja iegūt informāciju par Latvijas simtgades pasākumiem, tūrisma, izglītības un biznesa iespējām Latvijā. Vienlaikus apmeklētāji varēja piedalīties viktorīnā un, pareizi atbildot uz jautājumiem par Latviju, saņemt balvas no Rīgas tūrisma attīstības aģentūras LIVE Riga un a/s “AirBaltic”. Latvijas stends bija ļoti plaši apmeklēts, vēstniecības pārstāvji atbildēja uz daudzajiem apmeklētāju jautājumiem par Latviju, kā arī cienāja ar “Laima” konfektēm un SIA "Saldus pārtikas kombināts" konfektēm “Saldus Gotiņa”. Latvijas stendā un vēlāk uz pasākuma skatuves uzstājās latviešu muzikālā apvienība "ZeMe", kurā apvienojušies koklētāja Laima Jansone un elektroniskās mūzikas pārstāvis dīdžejs Monsta (Uldis Cīrulis).

Pasākuma apmeklētāji latviešu mūziķus uzņēma ar lielu sajūsmu. Dalība Eiropas dienas pasākumā ir daļa no Latvijas vēstniecības Kazahstānā Latvijas simtgades programmas un notiek sadarbībā ar Rīgas tūrisma attīstības aģentūru “Live Riga”, SIA „Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ("Laimas" produkcija) un Latvijas nacionālo aviokompāniju a/s “Air Baltic”.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kazahstānā
"Kaskad" biznesa centrs 
Kabanbai batira avenue 6/1, office No. 122,
Nursultana, 010000, Kazakstāna
Tālrunis: +7 7172 92 53 16
Fakss: +7 7172 92 53 19
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā