Astanā informē par augstākās izglītības iegūšanas iespējām Latvijā

20.02.2018. 08:31

Šā gada 17.februārī Astanā, Kazahstānā notika izglītības izstāde, kuras laikā Latvijas vēstniecības darbinieki informēja par augstākās izglītības iespējām Latvijā.

Izstādē piedalījās vairāk kā 60 augstākās izglītības iestādes no visas pasaules. Sadarbībā ar Akadēmiskā Informācijas centra platformu Study in Latvia un Latvijas universitāšu konsorciju Study Latvia vēstniecība saņēma informatīvos materiālus un popularizēja studiju iespējas Latvijā Kazahstānas interesentiem. Tāpat ar atsevišķu stendu  izstādes dalībnieku skaitā bija arī Rīgas Tehniskā universitāte.

Apmeklētāji īpaši interesējās par augstākās izglītības izmaksām un stipendijām Latvijā. No studiju programmām īpaša interese bija par finanšu un mārketinga programmām, medicīnu un tehniskajām specialitātēm.

Interese par izglītības iespējām ārzemēs Kazahstānā kļūst arvien populārāka, par ko liecināja arī Astanas izstādes kuplais apmeklētāju skaits – pāri par 2000 interesentu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kazahstānā
"Kaskad" biznesa centrs 
Kabanbai batira avenue 6/1, office No. 122,
Astana, 010000, Kazakstāna
Tālrunis: +7 7172 92 53 16
Fakss: +7 7172 92 53 19
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā