Latvijas vēstniecībā Kazahstānā stāsta par Latvijas 100 gadi Kazahstānas jauniešiem

02.02.2018. 10:50
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

Šā gada 1. februārī Latvijas vēstniecībā Kazahstānā viesojās Kazahstānas jaunatnes organizācijas  Деловой Совет молодежи dalībnieki un noklausījās vēstnieka  Jurija Pogrebņaka lekciju par Latvijas valsts 100 gadi un  Latvijas - Kazahstānas attiecībām.

Vēstnieks savā lekcijā sniedza ieskatu Latvijas vēsturē, ģeogrāfijā un kultūrā, kas ietekmēja Latvijas ārpolitikas veidošanas principus. Tāpat vēstnieks iepazīstināja ar mūsdienu Latvijas aktualitātēm, pazīstamākajiem eksporta produktiem, kā arī kopīgajām lappusēm Latvijas un Kazahstānas attiecību vēsturē.

Lekcija izvērtās par plašu sarunu, kurā klātesošie 25 starptautisko attiecību un jurisprudences studenti īpašu interesi izrādīja par Latvijas vēsturi, studijām Latvijā, diplomātisko dienestu un Latvijas lomu starptautiskajās attiecībās.

Деловой Совет молодежи jeb Jaunatnes biznesa padome ir Astanā bāzēta jaunatnes nevalstiska organizācija, kas atbalsta jaunatnes iesaisti uzņēmējdarbībā, kā arī veicina jauniešu izaugsmi, kļūstot par veiksmīgiem menedžeriem privātajā sektorā, valsts pārsaldē un sabiedriskajā darbā.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kazahstānā
"Kaskad" biznesa centrs 
Kabanbai batira avenue 6/1, office No. 122,
Astana, 010000, Kazakstāna
Tālrunis: +7 7172 92 53 16
Fakss: +7 7172 92 53 19
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā