Latvijas vēstniecības darbinieki piedalās labdarības Ziemassvētku tirdziņā Astanā

05.12.2017. 09:16

Š.g. 3. decembrī Astanā norisinājās Kazahstānā akreditēto ārvalstu vēstniecību vadītāju dzīvesbiedru asociācijas (ASA) organizēts Ziemassvētku labdarības tirdziņš, kurā piedalījās arī Latvijas vēstniecības Kazahstānā darbinieki. Latvijas stends piedāvāja Latvijas ražojumus – saldumu zīmola “Laima” izstrādājumus, A/S “Brīvais Vilnis” produkciju, Rīgas melno balzamu, suvenīrus, kā arī  A/S “Dzintars” kosmētiku. Šogad tika piedāvāti arī dzīvesbiedru darinātie rokdarbu izstrādājumi – mīkstās rotaļlietas.

Labdarības tirgus Astanā norisinājās jau 10 reizi un tajā piedalījās 54 vēstniecības. Tirdziņa popularitāte Astanā arvien pieaug. Šogad pasākumu apmeklēja vairāk, kā 10000 Astanas iedzīvotāji un viesi, kuriem bija iespēja izjust svētku atmosfēru, nopirkt un nogaršot dažādu valstu produktus, baudīt dažāda vecuma un dzīves gājuma mākslinieku priekšnesumus, kā arī  piedalīties loterijā. Labdarības akcijās iegūtie līdzekļi tiks novirzīti sociāliem projektiem, kurus rūpīgā atlasē izvēlas ASA.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kazahstānā
"Kaskad" biznesa centrs 
Kabanbai batira avenue 6/1, office No. 122,
Astana, 010000, Kazakstāna
Tālrunis: +7 7172 92 53 16
Fakss: +7 7172 92 53 19
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā