Konsulāro pakalpojumu saņemšanai ārvalstīs varēs pierakstīties elektroniski

20.01.2020. 14:40

Lai pilnveidotu konsulāro pakalpojumu saņemšanu Latvijas diplomātiskajās un konsulārajās pārstāvniecībās ārvalstīs, 2020.gada janvārī pārstāvniecībās ir uzsākta elektroniskā pierakstīšanās pakalpojumu saņemšanai.

Pierakstīšanās tiešsaistē Latvijas diplomātiskajās un konsulārajās pārstāvniecībās tiek uzsākta pakāpeniski. Kā pirmās tās lietošanu uzsākušas pārstāvniecības Krievijā (Maskavā, Sanktpēterburgā, Pleskavā, Kaļiņingradā), Īrijā, Lielbritānijā, Norvēģijā, Ēģiptē, Izraēlā un Ukrainā. Plānots, ka visas pārstāvniecības tiešsaistes pierakstu būs ieviesušas līdz martam.

Pierakstīšanās tiešsaistē klientiem būs ērtāka un ātrāka. Ja iepriekš par pieejamo laiku pakalpojuma saņemšanai bija telefoniski vai elektroniski jāsazinās ar pārstāvniecību, turpmāk klientiem pārstāvniecības tīmekļa vietnē jāizvēlas vēlamais pakalpojums, ērtākais pieejamais datums un laiks pakalpojuma saņemšanai.

Tāpat jaunā kārtība pārstāvniecībām ļaus racionālāk izmantot resursus, novirzot tos konsulāro pakalpojumu un konsulārās palīdzības sniegšanai. Vienlaikus, pārstāvniecības var noteikt, ka konkrētu pakalpojumu saņemšanai klientiem ar pārstāvniecību arī turpmāk jāsazinās individuāli, lai klientu informētu par visiem pakalpojuma saņemšanas aspektiem.

Latvijas vēstniecībā Izraēlā pierakstīties  elektroniski uz konsulāro pieņemšanu varēs sākot no rītdienas, 21. janvāra šeit: https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/izraela

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 6423902, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā