Izraēlas klīnikas ieinteresētas sadarbībā ar Latvijas slimnīcām

16.09.2019. 12:34

Svētdien, 15. septembrī Latvijas vēstniece Izraēlas Valstī Elita Gavele apmeklēja tālāko Izraēlas ziemeļu reģiona slimnīcu Safad (Tzfat) pilsētā – ZIV Medicīnas centru, lai tiktos ar slimnīcas vadību un studentiem, kuri apgūst medicīnu Rīgas Stradiņa Universitātē un šobrīd iziet praksi ZIV Medicīnas centrā. Slimnīcas direktors Dr. Salmans Zarka (Salman Zarka) plašā prezentācijā iepazīstināja ar Medicīnas centra darbu, galvenajām prioritātēm un pauda lielu vēlmi uzsākt aktīvu sadarbību un pieredzes apmaiņu ar Latvijas slimnīcām. Tā kā šis medicīnas centrs atrodas Libānas un Sīrijas robežu tuvumā, tad ļoti liela uzmanība tiek pievērsta traumatoloģijas un neatliekamās palīdzības jomām. Dr. Zarka pauda arī lielu gandarījumu, ka Rīgas Stradiņa Universitāte ir izvēlējusies praksei tieši ZIV Medicīnas centru un pauda lielu apmierinātību ne tikai savā bet visa personāla vārdā par ļoti labo Izraēlas studentu sagatavotības līmeni Rīgas Stradiņa Universitātē.

Vēstniece tikās arī ar studentiem un saņēma ļoti augstu novērtējumu par mācību procesu Rīgā, kā arī par šo iespēju pirmo reizi iegūt praktiskas zināšanas jau vienā no Izraēlas slimnīcām.

Izraēlas studenti arvien biežāk izvēlas studijas Latvijā, īpaši Rīgas Stradiņa Universitātē. Šobrīd Latvijā studē apmēram 80 Izraēlas studentu, pateicoties lielai ieinteresētībai no RSU un aktīvai studiju propagandai Izraēlā. Sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Izraelā RSU regulāri rīko promocijas pasākumus potenciālajiem studentiem. 

Foto: Latvijas vēstniecība Izraēlā

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 64239, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā