Elitas Gaveles un Izraēlas žurnālistu delegācijas tikšanās Rīgā

22.08.2019. 10:44
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

21. augustā plkst. 14:30, Latvijas Institūta telpās (Pils ielā 21, Rīgā) notika Latvijas vēstnieces Izraēlas Valstī Elitas Gaveles un Izraēlas žurnālistu delegācijas tikšanās. 

Izraēlas žurnālisti piedalīsies "Baltijas ceļam 30" veltītajā konferencē LNB telpās un īpašajos, gadadienai sarūpētajos plašajos pasākumos Rīgā.

Izraēlas preses pārstāvju delegācija ir līdz šim lielākā, kas ir viesojusies Latvijā, un tās mērķis ir atspoguļot Baltijas ceļa 30. gadadienu, kā arī iepazīstināt Izraēlas iedzīvotājus ar Latviju kā pievilcīgu tūrisma un atpūtas galamērķi.

Delegācija apmeklēs Baltijas ceļa konferenci Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Baltijas ceļas atcerei veltītos svinīgos un izklaides pasākumus, viesosies Rīgā, Jūrmalā, Siguldā, Gaujas Nacionālajā parkā, kā arī apmeklēs Rīga-Jūrmala Mūzikas festivālu, kur noklausīsies Ludviga Van Bēthovena 4. klavierkoncertu un Gustava Mālera 1. simfoniju Zubina Metas un Izraēlas Simfoniskā orķestra izpildījumā.

Izraēlas masu mediju – lielāko dienas laikrakstu un tūrisma portālu pārstāvji: Ilana Shtotland (Maariv), Smadar Salton (Haim Hatovim - Club 50), Buzzy Gordon (The Jerusalem Post), Jacob Maor (Jewish Traveler), Eleonora Khrizman (Isrageo, Tourneto

Izraēlas žurnālistu vizīte par godu ārlietu dienesta simtgadei tapa Ārlietu ministrijas ciešā sadarbībā ar Latvijas Institūtu, Tūrisma Departamentu LIA / Magnetic Latvia LIA, Riga-Jurmala Mūzikas festivālu, airBaltic, Gaujas Nacionālo Parku, visit Jūrmala un LiveRiga.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 64239, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā