Apustuliskā Nuncija vizīte Latvijas Republikas vēstniecībā Izraelā

01.08.2019. 13:52

Šodien, 1. augustā, Latvijas Republikas Vēstniecībā notika Latvijas vēstnieces Izraēlas Valstī Elitas Gaveles un Arhibīskapa, Apustuliskā Nuncija Izraēlā, monsinjora Leopolda Gireli (Leopoldo Girelli) tikšanās. Vēstniece izmantoja šo izdevību uzsvērt labās Vatikāna un Latvijas Republikas attiecības un informēt Nunciju par 2018. gada septembrī notikušo svarīgo Pāvesta Franciska vizīti Latvijā, Latvijas 100gades svinību ietvaros. Vēstniece arī informēja Nunciju par katoļu kopienas dzīvi Latvijā un par OESSH Latvija (Jeruzalemes Svētā kapa bruņinieku ordeņa Latvijā) iniciatīvu uzstādīt Aglonas Dievmātes mozaīku Nācaretes Marijas pasludināšanas bazilikā nākamā gada pavasarī.

Monsinjors Gireli strādā Vatikāna diplomātiskajā dienestā kopš 1987. gada un ir pārstāvējis Vatikānu Jaunzēlandē, ASV, Indonēzijā, Austrumtimorā, Brunejā, Kamerūnā, Malaizijā, Singapūrā un Vjetnamā. Kopš 2017. gada novembra Leopolds Gireli pilda Nuncija pienākumus Izraēlā (Jeruzalemē un Palestīnā).

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 64239, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā