“Cesvaines piens” iekaro Izraēlas tirgu

28.02.2019. 11:05

2019.gada 27. februārī Latvijas vēstniece Izraēlā Elita Gavele tikās ar A/S “Cesvaines piens” eksporta direktoru Arti Bogdanovu un “Cesvaines piena” pārstāvošās distribūcijas kompānijas “Kaskad” mārketinga direktoru Jevgēniju Sirotinu (Evgeny Sirotin). Vēstniece piedalījās arī “Cesvaines piens” reklāmas - degustācijas pasākumā vienā no lielākajiem Izraēlas lielveikaliem Brenner Hill Shopping Center.

“Cesvaines piens” aktīvi izmanto Eiropas Savienības dotās iespējas un 2018.- 2020.gadā īstenojamo projektu "Enjoy it's from Europe" Eiropas Savienībā ražotās pārtikas reklamēšanai Izraēlas Valstī.

Piena pārstādes uzņēmumu īpašais saukli Izraēlas Valstīs ir “Milk river. European dairy. Great taste from Latvia.” (Piena upe. Eiropas piensaimniecība. Lieliska garša no Latvijas), kas zem vienota logo dod iespēju Izraēlas pircējiem labāk atpazīt produktus, kas ražoti Latvijā.

Katru gadu “Cesvaines piena” produkcijas apjomu eksports, pateicoties gudrai mārketinga politikai un uzticamies partneriem Izraēlā, tikai pieaug, un plānots, ka peļņa 2019.gadā sasniegs virs miljona EURO. 

Plānots, ka “Cesvaines piens” ar savu produkciju piedalīsies kārtējā lielākajā Izraēlas pārtikas ražotāju starptautiskajā izstādē ISRAFOOD 2019, kas regulāri notiek novembrī. 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 6423902, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā