Latvijas pašvaldību Savienības delegācija viesojas Izraēlā

26.02.2019. 10:21

2019. gada 25. februārī Latvijas vēstniece Izraēlā Elita Gavele tikās ar Latvijas pašvaldību savienības delegāciju, kura ieradusies Izraēlā, lai piedalītos Izraēlas ikgadējā starptautiskajā pašvaldību savienību konferencē MUNIWORLD 2019 š.g. 25.-28.februārī.

MUNIWORLD 2019 konferences laikā delegācijām ieplānoti izbraucieni uz Izraēlas pašvaldībām, tikšanās ar pilsētu vadītājiem, iespēja apmeklēt Izraēlas pašvaldību organizēto izstādi, kurā piedalās vairāk kā 170 dalībnieku ar saviem pilsētvides un ārpus pilsētas inovācijas projektiem.  

Konferencē pārstāvētas visas Izraēlas pašvaldības - gan arābu, gan ebreju, mazās un lielās pašvaldības, centrālo un perifērijas pašvaldību vadītāji, augsta ranga politiķi, plaši būs pārstāvēti plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Speciāls laiks veltīts konferences ietvaros B2B sarunām un tikšanām. Konference viennozīmīgi būs laba iespēja Latvijas pašvaldību vadītājiem un LPS vadībai iegūt jaunus kontaktus Izraēlā un atrast sadraudzības partnerus kā arī .

Konferences ietvaros delegācijām būs iespēja uzklausīt Izraēlas ministrus un plānota tikšanās ar Izraēlas premjerministru Benjaminu Netanjahu (Benjamin Netanyahu).     

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 64239, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā