Latvijas piena ražotāji piedalās lielākajā Izraēlas pārtikas gadatirgū ISRAFOOD 2018

28.11.2018. 11:42

Latvijas vēstniece Izraēlā Elita Gavele kopā ar Latvijas Piensaimnieku centrālā savienības valdes priekšsēdētāju Jāni Šolku piedalījās Latvijas stenda atklāšanā lielākajā Izraēlas pārtika nozares 35. gadatirgū ISRAFOOD 2018.

Jau otro gadu Latvija ar kopīgu Latvijas piena industrijas stendu piedalās šajā gadatirgū, ko organizē Latvijas Piensaimnieku centrālā savienība.

Svarīgi, ka Latvija izmanto iespēju, ko sniedz Eiropas Savienība atbalstam Eiropas Savienības produktu izplatīšanā trešajās valstīs un arī Latvijas dalība ISRAFOOD 2018 notika Eiropas Savienības atbalstītā projekta “Piena upe” ietvaros.

Līdzīga kā aizvadītajā gadā, Latviju gadatirgū pārstāv lielākie piena produktu ražotāji Latvijā – Rīgas piena kombināts un Rīgas piensaimnieks ar kopīgo zīmolu “Food Union”, Tukuma piens ar kopīgo zīmolu “Baltais” un Talsu piensaimnieks.

ISRAFOOD ir 3 dienu pasākums, kas šogad norisinās no 2018. gada 27. novembra līdz 29. novembrim Telavivā. Šis ir galvenais un svarīgākais pārtikas un dzērienu nozares tirdzniecības notikums Izraēlā, un tā ir galvenā platforma profesionālai un komerciālai saskarsmei starp ražotājiem un importētājiem, kā arī iespēja tikties ar mazumtirdzniecības ķēdēm un privātā sektora pārstāvjiem.

Šogad ISRAFOOD 2018 tiks pārstāvētas 15 valstis ar 180 profesionāliem stendiem un izstādes organizatori plāno aptuveni 20 000 profesionālu apmeklētāju.

28.novembrī vēstnieces rezidencē tiks rīkota Latvijas piena produktu degustācija un Latvijas piena ražotāju kompāniju prezentācija lūgtajiem viesiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 64239, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā