Latvija piedalās pirmajā Twinning projektā Izraēlā

28.11.2018. 11:24

2018. gada 27. noevmbrī Latvijas Vēstniece Izraēlas Valstī Elita Gavele, kopā ar Izraēlas komunikāciju ministru Ajobu Karu (Ayoob Kara), Eiropas Savienības delegācijas Izraēlas Valstī vadītāju Emanuelu Džafretu (Emanuele Giaufret), un Itālijas vēstnieku Džianluidži Benedeti (Gianluigi Benedetti) atklāja Eiropas Savienības – Izraēlas Twinning projektu “Izraēlas reglamentējošo spēju stiprināšana telekomunikāciju jomā, koncentrējoties uz pakalpojumu sniegšanu tīklos”, kurš Latvijai ir pirmais šāda veida projekts Izraēlas valstī. Latviju šajā projektā pārstāv Latvijas Sabiedrības pakalpojumu regulēšanas komisija. Kopā ar Latviju šajā projektā strādās Itālijas un Vācijas kolēģi.

E.Gavele savā uzrunā apsveica visus projekta dalībniekus un īpaši uzslavēja Latvijas Sabiedrības pakalpojumu regulēšanas komisijas kapacitāti un profesionalitāti, kas ļāva tai startēt tik nozīmīgā projektā. Vēstniece arī pauda cerību, ka šis pirmais projekts, kurā piedalās Latvija, dos iespēju ne tikai nodot labo Latvijas pieredzi Izraēlas kolēģiem, bet arī izveidot ciešākus sakarus un kontaktus ar Izraēlas attiecīgajām institūcijām.

Twinning projekts stiprinās Komunikāciju ministrijas regulatīvo kapacitāti, lai nodrošinātu godīgu un efektīvu konkurenci Izraēlas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības tirgos, kā arī cita veida piekļuvi tīkliem. Tas ietver reglamentējošo noteikumu atjaunināšanu, pamatojoties uz ES dalībvalstu pieredzi ES tiesību aktu īstenošanā. Ņemot vērā jomas sarežģītību, eksperti sadarbosies ar visām ieinteresētajām personām, tostarp rūpniecības un patērētāju asociācijām.

Projekta niansējums 1,5 miljoni EUR un tā īstenošanas termiņš 14 mēneši.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 6423902, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā