Vēstniece sveic Latvijas dalībniekus Izraēlas tūrisma izstādē IMTM 2019

14.02.2019. 14:51

2019. gada 12. februārī Latvijas vēstniece Izraēlas Valstī Elita Gavele apmeklēja 25. Starptautisko tūrisma izstādi Telavivā IMTM 2019, apmeklēja Rīgas un Jūrmalas pilsētu kopīgo stendu un tikās ar Latvijas dalībniekiem izstādē. Latviju šajā starptautiskajā izstādē pārstāvēja vēl nebiji skaits dalībnieku - Jūrmalas tūrisma informācijas centrs, Rīgas tūrisma birojs “LIVE RIGA”, Latvijas viesnīcu un restorānu asociācija, “Hotel Jūrmala SPA”, tūrisma aģentūra “Baltic Travel Group”, lidsabiedrība AirBaltic un SIA “Latvijas koncerti”.

Paralēli izstādei notika arī Latvijas prezentācijas pasākums, uz kuru bija uzaicināti lielākie Izraēlas tūrisma operatori. Vēstniece savā uzrunā ar gandarījumu atzīmēja ik gadus pieaugošo tūristu skaitu no Izraēlas uz Latviju un pauda gandarījumu, ka Eiropas organizācija “European Best destinations” iekļāvusi Rīgu labāko Eiropas galamērķu TOP 20. Kā jaunu elementu ikgadējā Latvijas prezentācijā vēstniece uzsvēra SIA “Latvijas koncertu” dalību šajā izstādē, kas paplašina Izraēlas potenciālo tūristu interesi apmeklēt Jūrmalu un Dzintaru koncertzāli arī kā aktīvu koncertvietu visa gada garumā.

Katru gadu starptautiskā izstāde IMTM pulcina arvien vairāk dalībvalstu un šī gada 25. izstāde jau pulcināja 60 valstis ar vairāk kā 400 stendiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 6423902, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā