Konsulārā informācija

15.05.2020. 17:47

Saistībā ar COVID-19 pandēmiju un Latvijā izsludināto ārkārtas situāciju informējam, ka plānveida apmeklētāju pieņemšana klātienē vēstniecības Konsulārajā nodaļā ir pārtraukta līdz turpmākam paziņojumam. Konsulārā nodaļa sniegs tikai tos konsulāros pakalpojumus, kas ir nodrošināmi attālināti.

Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu sniegšanas ierobežojumi ārkārtējās situācijas apstākļos

Konsulārās palīdzības saņemšanai ārkārtas situācijās aicinām sazināties ar Latvijas vēstniecības Īrijā Konsulāro nodaļu pa tālruni +353 1 478 0156 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , vai Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

------------

Konsulārās nodaļas apmeklētāju pieņemšanas laiks un kontaktinformācija:

pirmdien, trešdien, piektdien - no 10:00 līdz 13:00

otrdien, ceturtdien - no 13:00 līdz 16:00

Tālrunis: 00 353 (0) 1 478 0156

(zvanīt ārpus Konsulārās nodaļas pieņemšanas laikiem)

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Elektroniskais pieraksts tiešsaistē uz pases/eID kartes noformēšanu un/vai notariālajām darbībām pieejams šeit.

IESNIEDZOT VAI SAŅEMOT DOKUMENTUS KONSULĀRAJĀ NODAĻĀ JĀUZRĀDA DERĪGS PERSONU APLIECINOŠS DOKUMENTS - PASE VAI eID KARTE.

Samaksu par pakalpojumu vēstniecībā iespējams veikt tikai ar maksājumu karti. Maksājumu var veikt arī cita persona ar savu maksājuma karti – šajā gadījumā šīs personas klātbūtne Konsulārajā nodaļā ir obligāta (personai obligāti jāuzrāda pase/eID karte).

Konsulārais Reģistrs

Vēstniecība aicina Latvijas iedzīvotājus reģistrēt savu uzturēšanos ārvalstīs Konsulārajā reģistrā. Minētā reģistrācija ļauj nodrošināt šīm personām konsulārās palīdzības sniegšanu ekstremālās situācijās. Reģistrācija Konsulārajā reģistrā ir brīvprātīga un par reģistrāciju netiek iekasēta samaksa. No 2009.gada 1.janvāra reģistrēties iespējams Internetā on-line režīmā, izveidojot savu profilu un pievienojot jaunus ceļojumus konsulārā reģistra datu bāzē.

Palīdzība ārkārtas situācijās