Konsulārā informācija

15.04.2021. 17:24

Ņemot vērā Covid-19 pandēmiju ierobežojošos pasākumus Īrijā, apmeklētāju pieņemšana klātienē Latvijas vēstniecībā Īrijā notiek ierobežotā apjomā un tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Elektroniskais pieraksts tiešsaistē uz pases/eID kartes noformēšanu pieejams šeit - https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/irija.

Aicinām ievērot Īrijas kompetento iestāžu norādījumus un veselības drošības prasības Covid-19 izplatības ierobežošanai, tai skaitā pārvietošanās ierobežojumus. Gadījumos, kad nevarat ierasties uz rezervēto apmeklējumu, aicinām atcelt pierakstu uz pases/eID kartes noformēšanu elektroniskajā pieraksta sistēmā vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Zemāk norādītie konsulārie pakalpojumi tiek nodrošināti tikai attālināti pa pastu vai personai identificējoties www.latvija.lv (ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem vai drošu elektronisko parakstu):

  • dzimšanas un miršanas fakta reģistrācijas paziņošana;
  • civilstāvokļa aktu reģistrācijas dokumentu izsniegšana;
  • daudzvalodu veidlapu izsniegšana;
  • pieteikumu pieņemšana personu tiesiskā statusa noteikšanai vai maiņai;
  • izziņu izsniegšana (konsulārās izziņas, izziņas no Iedzīvotāju reģistra, izziņas no Sodu reģistra u.c.).

Papildu informācijai par konsulāro pakalpojumu saņemšanu attālināti aicinām sazināties ar Konsulāro nodaļu  pa tālruni +353 (0) 1 478 0156 vai rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Iesniedzot vai saņemot dokumentus Konsulārajā nodaļā, ir jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments - pase vai eID karte.

Samaksu par pakalpojumu vēstniecībā iespējams veikt tikai ar maksājumu karti. Maksājumu var veikt arī cita persona ar savu maksājuma karti – šajā gadījumā šīs personas klātbūtne Konsulārajā nodaļā ir obligāta (personai obligāti jāuzrāda pase/eID karte).

Konsulārās palīdzības saņemšanai ārkārtas situācijās aicinām sazināties ar Latvijas vēstniecības Īrijā Konsulāro nodaļu pa tālruni +353 (0) 1 478 0156 vai e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , vai Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .