Konsulārā informācija

13.03.2020. 18:49

Saistībā ar COVID-19 pandēmiju un Latvijā izsludināto ārkārtas situāciju no 2020.gada 13.marta līdz 14.aprīlim Latvijas vēstniecība Īrijā informē, ka konsulāro pakalpojumu sniegšana klātienē tiek apturēta no š.g. 16. marta līdz 14. aprīlim un Latvijas vēstniecības Īrijā Konsulārā nodaļa apmeklētājiem būs slēgta.

Iepriekš sagatavotu dokumentu izsniegšana ir iespējama, taču aicinām vispirms sazināties ar Latvijas vēstniecības Īrijā Konsulāro nodaļu pa tālruni 01 478 0156 (+353 1 478 0156), lai vienotos par dokumentu izsniegšanas datumu un laiku.

Konsulārās palīdzības saņemšanai ārkārtas situācijās aicinām sazināties ar Latvijas vēstniecības Īrijā Konsulāro nodaļu pa tālruni +353 1 478 0156 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežūrtālruni +371 26 33 77 11 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Lūdzam ņemt vērā, ka vēlāk var tikt lemts par citiem ierobežojošiem pasākumiem, un ārkārtas situācija var tikt pagarināta arī pēc 14. aprīļa.

------------

Konsulārās nodaļas apmeklētāju pieņemšanas laiks un kontaktinformācija:

pirmdien, trešdien, piektdien - no 10:00 līdz 13:00

otrdien, ceturtdien - no 13:00 līdz 16:00

Tālrunis: 00 353 (0) 1 478 0156

(zvanīt ārpus Konsulārās nodaļas pieņemšanas laikiem)

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 -------

Elektroniskais pieraksts tiešsaistē uz pases/eID kartes noformēšanu un/vai notariālajām darbībām pieejams šeit.

Citi konsulārie pakalpojumi (piemēram, bērna reģistrācija Latvijas pilsonībā, izziņas, ziņu aktualizēšana Iedzīvotāju reģistrā) ir pieejami Konsulārās nodaļas pieņemšanas laikos bez iepriekšēja pieraksta.

 -------

IESNIEDZOT VAI SAŅEMOT DOKUMENTUS KONSULĀRAJĀ NODAĻĀ JĀUZRĀDA DERĪGS PERSONU APLIECINOŠS DOKUMENTS - PASE VAI eID KARTE.

Samaksu par pakalpojumu vēstniecībā iespējams veikt tikai ar maksājumu karti. Maksājumu var veikt arī cita persona ar savu maksājuma karti – šajā gadījumā šīs personas klātbūtne Konsulārajā nodaļā ir obligāta (personai obligāti jāuzrāda pase/eID karte).

Konsulārais Reģistrs

Vēstniecība aicina Latvijas iedzīvotājus reģistrēt savu uzturēšanos ārvalstīs Konsulārajā reģistrā. Minētā reģistrācija ļauj nodrošināt šīm personām konsulārās palīdzības sniegšanu ekstremālās situācijās. Reģistrācija Konsulārajā reģistrā ir brīvprātīga un par reģistrāciju netiek iekasēta samaksa. No 2009.gada 1.janvāra reģistrēties iespējams Internetā on-line režīmā, izveidojot savu profilu un pievienojot jaunus ceļojumus konsulārā reģistra datu bāzē.

Palīdzība ārkārtas situācijās