Latvijas vēstniecība Īrijā aicina uz pirmo profesionāļu tikšanos

29.01.2020. 17:57

Latvijas vēstnieks Īrijā Jānis Sīlis sestdien, 21.martā, plkst. 13.00 laipni aicina uz neformālu tikšanos visus tos Latvijas pārstāvjus, kas Īrijā strādā vai studē IT, tehnoloģiju attīstības un inovāciju sfērā. Tikšanās notiks vēstniecības telpās 23 Fitzwilliam Place, Dublin 2.

Šis būs pirmais mēģinājums vienkopus saaicināt noteiktu jomu profesionāļus, lai neformālā gaisotnē iepazītos, pārrunātu aktualitātes un dalītos pieredzē.

Lai šī informācija sasniegtu arī tos speciālistus, kuri varbūt vēl neseko līdzi vēstniecības Facebook lapai, www.baltic-ireland.ie un Latviešu biedrības Īrijā ziņām, lūdzam mūsu latviešu kopienu būt aktīviem un pārsūtīt šo aicinājumu visiem iespējamajiem interesentiem.

Vēlāk šogad kā nākamos mēs aicināsim uz tikšanos arī medicīnas nozares un uzņēmējdarbības pārstāvjus.

Savu dalību lūdzam pieteikt, rakstot uz e pastu - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā