Latvija ar stendu piedalās gada lielākajā Īrijas tūrisma izstādē "Holiday World Show"

27.01.2020. 13:58

Šā gada 24.-26.janvārī  RDS telpās Dublinā notika gada lielākā Īrijas tūrisma izstāde "Holiday World Show" ar 550 dalībniekiem un 40 000 apmeklētājiem, kurā ar Latvijas stendu piedalījās arī nacionālās lidsabiedrības airBaltic pārstāve Agita Kurzeme - Vītola sadarbībā ar Latvijas vēstniecības Īrijā darbiniekiem.

Interese par Latvijas stendu bija ļoti liela, jo, kā paši apmeklētāji atzīmēja, tiešais airBaltic lidojums no Dublinas uz Rīgu paver iespējas pamainīt jau tradicionālos īru tūrisma galamērķus ar jaunām iespējām.

Latvijas stendu ar priekšnesumiem atbalstīja arī mūsu latviešu kopienas Īrijā pašdarbības kopas.

Sestdien, 25.janvarī, uzstājās koris “eLVē” un apvienotais bērnu un jauniešu koris “LABKĪ” diriģentes Ingunas Grietiņas-Dārziņas vadībā, kormeistare Laura Zemvalde. Svētdien, 26.janvārī, uzstājās bērnu deju kopa “Dzirnaviņas” Dignas Mišcenko vadībā,  deju kopa “Karbunkulis” Solveigas Slaidiņas vadībā un koris “LA’IR” Rasas Stonkus vadībā, diriģents Signis Jaunzems.

Svētdien, piesaistot milzīgu izstādes apmeklētāju uzmanību,  “Dzirnaviņu”, “Karbunkuļa” un “LA’IR” dalībnieki pēc priekšnesumiem apmeklēja Latvijas stendu,  lai iepazītos ar airBaltic jaunumiem, un koris “LA’IR” kopā ar airBaltic pārstāvi visiem apmeklētājiem par lielu prieku nodziedāja “Pūt, vējiņi”.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā