Parakstu vākšana vēstniecībā Īrijā tautas nobalsošanas ierosināšanai

13.01.2020. 16:13

Latvijas Republikas vēstniecība Īrijā informē, ka Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) ir izsludinājusi parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta 2019. gada 23. decembrī apturēto likumu “Grozījumi Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā” un “Grozījums likumā “Par pašvaldībām”” atcelšanu. Parakstu vākšana notiks no šā gada 16. janvāra līdz 14. februārim.

Vēlētāji, kuri parakstu vākšanas laikā uzturas Īrijā, var parakstīties parakstu vākšanas lapās Latvijas Republikas vēstniecības Īrijā Konsulārās nodaļas telpās 23 Fitzwilliam Place, Dublin 2.

Parakstīties varēs pirmdien, trešdien, piektdien- no plkst.10.00 līdz 13.00; otrdien un ceturtdien- no plkst.13.00 līdz 16.00.

Tiesības piedalīties parakstu vākšanā ir visiem balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem, kuri parakstīšanās brīdī būs sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Lai piedalītos parakstu vākšanā, vēlētājam nepieciešams derīgs personu apliecinošais dokuments (Latvijas pilsoņa pase vai personas apliecība).

Informācija par parakstu vākšanas norisi atrodama CVK mājas lapā www.cvk.lv .

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā