Izdota latviešu valodas mācīšanai Īrijā veltīta informatīva brošūra

26.09.2019. 12:59

Īrijas Izglītības un prasmju departamenta aģentūra Languages Connect sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Īrijā 2019.gada septembrī ir izdevusi latviešu valodas mācīšanai Īrijā veltītu informatīvu brošūru. Brošūrā ir izteikts aicinājums mācīties dzimto valodu un pamudinājums bērnu vecākiem uzrunāt Īrijas skolu vadību par iespējām apgūt latviešu valodu attiecīgajā skolā. Valodas mācīšanas iniciatīvu atbalsta Īrijas valdības jaunā svešvalodu apguve stratēģija.

Brošūra būs pieejama arī Latvijas vēstniecības Īrijā Konsulārās nodaļas apmeklētāju telpā 23 Fitzwilliam Place, Dublin 2.

Latvijas vēstniecība Īrijā aicina aktīvi izmanot šo iespēju un jautāt par to skolās, kurās mācās jūsu bērni, jo dzimtās valodas zināšanas ne tikai ļauj saprast un apzināties savu identitāti, bet arī palīdz valodu un pārējo priekšmetu apguvē.

Vēstniecība Īrijā izsaka lielu paldies mūsu latviešu kopienas Īrijā pārstāvēm Sandrai Bondarevskai un Ingunai Miezei, kuras palīdzēja ar teksta tulkojuma redakcionāliem uzlabojumiem!

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā