Izbraukums ar mobilo pasu darbstaciju uz Limeriku 2019. gada 31. oktobrī un 1. novembrī

25.09.2019. 17:21

31. oktobrī un 1. novembrī Latvijas vēstniecība Īrijā dosies mobilās pasu darbstacijas izbraukumā uz Limeriku. Apmeklētāji tiks pieņemti viesnīcā “Absolute Hotel”, sanāksmju zālē “Abbey Suite 3”, adrese: Sir Harry`s Mall, Limerick, Co. Limerick.

Pases un/vai eID kartes noformēšana izziņotajā izbraukumā iespējama tikai pēc iepriekšēja pieraksta, tādēļ aicinām apkārtnē dzīvojošos Latvijas valstspiederīgos līdz 25.oktobrim pieteikties pakalpojuma saņemšanai, zvanot uz tālruni 01 4780156 vai nosūtot uz vēstniecības konsulārās nodaļas e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. šādu informāciju:

  • Vārds, uzvārds personai, kura formēs jaunu pasi/eID karti, un kontakttālrunis;
  • Iemesls, kādēļ nepieciešama jauna pase/eID karte (piemēram, beidzies derīguma termiņš, zudis dokuments, pirmā pase/eID karte, mainīts personas vārds un/vai uzvārds);
  • Elektroniskā pasta virsrakstā (“Subject” ailē) iekļaujot norādi “Limerika”.

Informācija par personu apliecinoša dokumenta noformēšanu un samaksu pieejama vēstniecības mājas lapas sadaļā – https://www.mfa.gov.lv/ireland/konsulara-informacija/latvijas-pasu-un-personu-apliecibu-izsniegsana. Vēršam uzmanību, ka 2019. gada 1. oktobrī stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta 21.11.2018. noteikumos Nr.707 “Ārlietu ministrijas konsulārās atlīdzības cenrādis un kārtība, kādā tiek iekasēta konsulārā atlīdzība un valsts nodevas”. Pamatojoties uz minētajiem grozījumiem, konsulārā maksa par konsulārā pakalpojuma sniegšanu ārpus pārstāvniecības izbraukuma sesijas ietvaros noteikta 40,- EUR apmērā (par katru pieteikumu).

Citi konsulārie pakalpojumi ierobežotā apjomā (piemēram, bērna reģistrācija Latvijas pilsonībā, izziņas, paziņošana par dzīvesvietu u.c. ziņu iekļaušana Iedzīvotāju reģistrā) būs pieejami norādītajos datumos bez iepriekšēja pieraksta, konsultējoties ar vēstniecību pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz tālruni 01 4780156.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā