Longfordā izcīnīts vēstniecības kauss skrituļslidu hokejā bērniem

17.06.2019. 14:09

2019. gada 15. un 16. jūnijā Longfordas sporta hallē notika Latvijas vēstniecības Īrijā kausa izcīņas bērnu un jauniešu skrituļslidu hokeja čempionāts, kurā trīs vecumu grupās spēlēja vairāk nekā 100 dalībnieki.

Latvijas vēstniecība Īrijā ar lielu prieku turpina atbalstīt nu jau par tradīciju kļuvušo Latvijas vēstniecības kausa izcīņu skrituļslidu hokejā bērniem, jo šādi pasākumi ne tikai popularizē veselīgu dzīves veidu un audzina jauno latviešu sportistu paaudzi , bet arī stiprina latvisko identitāti un dāvā iespēju pavadīt laiku kopā ar ģimenēm un iegūt jaunus draugus no latviešu kopienas Īrijā.

Atklājot čempionātu Latvijas vēstniecības Īrijā padomniece Edīte Medne dalībniekiem novēlēja ne tikai veiksmi spēlēs, bet arī izbaudīt laiku kopā ar ģimenēm, draugiem un komandas biedriem.

Vislielākā atzinība pienākas pasākuma organizētājiem un, jo īpaši, abiem treneriem Jānim Ķiparam un Raimondam Karpinskim. Uzvarētāji un vēstniecības kausa ieguvēji U10 un U12 grupā ir Longford Hawks jaunie spēlētāji, un U18 grupā - Midland Thunder.

Noslēguma ceremonijā un balvu pasniegšanā piedalījās arī Longfordas Sabiedrības līdzdalības tīkla (Public Participation Network – PPN) pārstāve Siobhán Cronogue.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā