Vēstniecība kopā ar Īrijas latviešiem svin Latviešu Kultūras dienu

09.05.2019. 12:38

Šā gada 6. maijā Dublinā Temple Bar Meeting House Square notika Latviešu Biedrības Īrijā organizētā tradicionālā Latviešu Kultūras diena, kurā visas dienas garumā vietējiem iedzīvotājiem un Dublinas viesiem bija iespēja iepazīties ar latviešu dziesmu un deju kopu priekšnesumiem. Dziedātāji un dejotāji bija ieradušies ne tikai no Dublinas, bet arī no Kavanas (Cavan), Galvejas (Galway), Limerikas (Limerick), Longfordas (Longford), kā arī ciemiņi no Ventspils koris “Kaiva”.  Īpašu skatītāju atsaucību izpelnījās Īrijas nedēļas nogales skoliņu bērnu priekšnesumi.

Svētkus atklājot, Latvijas vēstnieks Jānis Sīlis uzsvēra dziesmu un deju nozīmi latviešu identitātes stiprināšanā un apsveica Latviešu Kultūras dienas dalībniekus un pasākuma organizētājus ar šiem svētkiem, kas Dublinā notiek jau septīto gadu.

Latvijas vēstniecība Īrijā Kultūras dienā piedalījās ar informatīvo stendu, kurā klātesošos un viesus iepazīstināja ar airBaltic tiešā reisa Rīga – Dublina atklāšanu un plašajām tūrisma iespējām Latvijā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā