Latviešu kāpiens Svētā Patrika kalnā 2019.

01.04.2019. 12:15

Mīļie tautieši!

Turpinot pagājušajā gadā uzsākto tradīciju, Latvijas vēstniecība Īrijā aicina visus, kam Latvija sirdī, 2019.gada 4.maijā pievienoties latviešu kāpienam Svētā Patrika kalnā. Arī šogad kalna galā izritināsim mūsu karogu un kopā nodziedāsim Latvijas himnu.

Pēc tam kalna pakājē visi pulcēsimies Baltā Galdauta svētku piknikā (galdauti un piknika lietas katram jāņem līdzi pašam).

Pulkā mīļi gaidīti arī tie, kuri kādu iemeslu dēļ nevar vai nevēlas veikt kāpienu – būsim tad visi kopā svētku piknikā.

Dalībnieku skaits un vecums neierobežots.

Pulcēšanās no pl.10.30 pie “The Croagh Patrick Information Centre”

(https://goo.gl/maps/fkyWRNXcusk). Kāpt kalnā sāksim pl. 11.00.

Pieredze rāda, ka kāpiens augšā varētu aizņemt aptuveni 2 stundas, kalnā būšana – 1 stunda, lejā kāpšana – 2 stundas. Tātad, Baltā Galdauta pikniks – sākot no pl.16.00.

Dalībniekiem ir ieteicams apaut ērtus staigājamos apavus un, ņemot vērā Īrijas nepastāvīgos laika apstākļus, paredzēt lietu un vēju necaurlaidīgu apģērbu, cimdus un galvassegu. Tāpat, atcerieties ņemt līdzi dzeramo ūdeni un kādas ēdamlietas enerģijas atjaunošanai kāpiena laikā.

Dalību aicinām pieteikt vēstniecībā pa tālr. 014780161 vai pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Statistikai, lai zinām, cik daudz dalībnieku mums varētu pievienoties.

Aicinām arī tos tautiešus, kuriem brauciens uz Patrika kalnu liekas par tālu, šajā dienā organizēties sinhronam kāpienam kādā no tuvējām augstienēm, kā to pagājušajā gadā veiksmīgi izdarīja Vaterfordā (Waterford). Un sūtīsim viens otram video sveicienus!

Priecāsimies Jūs visus redzēt kopā ar mums.

Latvijas vēstniecība Īrijā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā