Vēstniecība Īrijā novēl abām latviešu luterāņu baznīcām sarunās Dublinā panākt savstarpējo sapratni

20.03.2019. 17:06

2019. gada 19. martā LELBāL Virsvaldes sadarbības padomes grupas vizītes Īrijā ietvaros Latvijas vēstniecība Īrijā tika aicināta piedalīties Kristus Apvienotās latviešu luterāņu draudzes Īrijā dievkalpojumā, kurā  kalpoja LELBāL Arhibīskape Lauma Zušēvica, LELBāL Virsvaldes priekšnieks, prāv. Gunārs Lazdiņš, LELBāL Virsvaldes laicīgā viceprezidente Sandra Kalve, LELBāL Latvijā prāvests Kārlis Žols, mācītāji Tālis Rēdmanis, Varis Bitenieks, profesore, Latvijas Universitātes teoloģijas fakultātes dekāne, Dr. māc. Dace Balode un draudzes diakons Imants Miezis.

Pēc dievkalpojuma klātesošajiem uzrunu teica arī Latvijas vēstnieks Īrijā Jānis Sīlis, novēlot lai LELB un LELBāl sarunas, kuras uzsāksies Dublinā 20.martā, būtu veiksmīgas un uz nākotnes sadarbību vērstas.

Pēc dievkalpojuma visiem bija arī iespēja nepiespiestā un sirsnīgā gaisotnē pārrunāt ar LELBāL Virsvaldes sadarbības padomes grupas locekļiem latviešu kopienas Īrijā ikdienu un aktualitātes.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā