Latvijas vēstniecība Īrijā iepazīstas ar latviešu uzņēmējiem Kavanā

11.03.2019. 14:09

8.martā Latvijas vēstnieks Īrijā Jānis Sīlis un vēstniecības padomniece Edīte Medne devās uz Kavanu, lai tiktos ar Latviešu biedrības Kavanā vadību un apmeklētu vairākus latviešu uzņēmumus un darba vietas.

Vizīti organizēja Latviešu biedrības Kavanā vadītāja Evija Nvaneri, kurai vēstnieks J.Sīlis, izmantojot izdevību, pasniedza arī Vēstnieka atzinības rakstus par pašaizliedzīgu darbu jaunās paaudzes izglītošanā un latviskās identitātes stiprināšanā.

Vēstniecības pārstāvji apmeklēja “Virginia Nutrition Club”, kur Aija Ābele un Evija Nvaneri iepazīstināja ar savu uzņēmumu, kā arī izrādīja latviešu svētdienas skoliņas telpas. Skoliņā  darbojas bērni vecumā no 3 līdz 12 gadiem, kuri skolotāju Evijas Nvaneri un Valentīnas Kakciukas vadībā aktīvi apgūst latviešu valodu.

Tika apmeklēti arī kavaniešu iecienītie latviešu uzņēmumi:  friziersalons “Evita”, kurā par kavaniešu skaistumu rūpējas Evita Balogh un Anna Kaminska, kā arī Daces Silovas pusdienu kafejnīca “Datsé’s Café and Cakes”, kurā ir iespējams iegādāties arī Ķelmēnu rupjmaizi.

Šampinjonu fermā “Breffni Mushrooms” bija iespējams iepazīties un aprunāties ar tur strādājošiem latviešiem Valentīnu Kakciuku, Igoru Mihailovu, Ingu Bužu un citiem latviešiem, kuri pastāstīja par savu darbu, ģimenēm un vaļaspriekiem.

Latvijas vēstniecība Īrijā vēlas izteikt lielu pateicību Latviešu biedrībai Kavanā par vizītes organizēšanu un aktīvo darbu Kavanas latviešu kopienas saliedēšanā, kā arī par iespēju šīs vizītes laikā iepazīties ar uzņēmīgiem un darbīgiem latviešu kopienas pārstāvjiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā