Kultūras dienā Viklovā skolēni iepazīstina ar Latviju

07.03.2019. 16:50

7.martā Latvijas vēstnieks Jānis Sīlis un padomniece Edīte Medne piedalījās Wicklow Educate Together skolas rīkotajā Kultūras dienā, kurā vairāk kā 20 tautību bērniem bija iespēja klātesošos iepazīstināt ar savu valsti un tradīcijām. Latviju pārstāvēja trīs aktīvi un zinoši puiši - Kelvins, Kristofers un Ralfs, kuri bija sagatavojuši informatīvos plakātus par Latviju, kā arī kopīgi ar mammām sarūpējuši latviskos cienastus, ko piedāvāja nogaršošanai pasākuma viesiem. Zēni pastāstīja par skolu, par saviem vaļaspriekiem, kā arī intervēja vēstniecības pārstāvjus, uzdodot jautājumus par Latviju. Skolēnu vecāki apstiprināja, ka mājās runā tikai latviski, tāpēc arī bērniem ir labas latviešu valodas zināšanas. Skolā kopumā mācās 12 Latvijas skolnieki.

Pasākumā piedalījās arī Vienlīdzības, imigrācijas un integrācijas ministrs David Stanton, kurš uzvēra šādu pasākumu nozīmi nacionālās identitātes saglabāšanā. 

Foto: Latvijas vēstniecība Īrijā. Attēlā no kreisās: vēstnieks J.Sīlis, Kristofers, Kelvins, padomniece E.Medne, Ralfs.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā