Dublinā atvērta I.Zanderes bērnu dzejas grāmata angļu valodā

27.02.2019. 12:04

2019. gada 21.februārī Dublinā Literature Ireland  telpās sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Īrijā notika Ineses Zanderes grāmatas “Līze Analīze un citi slimnīcas skaitāmpanti” ar Reiņa Pētersona ilustrācijām tulkojuma angļu valodā “All Better” atvēršanas svētki.

Grāmatas atklāšanas ceremonijā Latvijas vēstnieks Jānis Sīlis uzsvēra, ka šī ir pirmā Īrijā izdotā latviešu bērnu grāmata un izteica cerību, ka veiksmīgi uzsāktā latviešu un īru autoru sadarbība turpināsies, un šai grāmatai sekos vēl daudzas citas.

Grāmatas tulkotāja Catherine Ann Cullen savā uzrunā klātesošajiem atklāja, ka latviešu bērni ir lieli dzejas cienītāji, un pie Ziemassvētku eglītes dāvanas saņem tikai pēc kāda dzejoļa nodeklamēšanas.

Grāmatas izdevējs ir lielākais bērnu un jauniešu grāmatu apgāds Īrijā  "Little Islands Books".

Latvijas vēstniecība Īrijā vēlas izteikt pateicību dzejniecei Inesei Zanderei un māksliniekam Reinim Pētersonam par šo lielisko iespēju iepazīstināt Īrijas mazos lasītājus ar latviešu dzeju.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā