Noslēdzies konsulārais izbraukums Limerikā un Korkā

07.12.2018. 12:13

Latvijas vēstniecības Konsulārā nodaļa tikko ir atgriezusies no mobilo pasu izbraukuma, kas 4.decembrī bija Limerikā un 5.decembrī Korkā.

Vēstniecība, izmantojot mobilo pasu darbstaciju, kopumā pieņēma 65 pieteikumus pasēm un personas apliecībām (Limerikā – 41, Korkā – 24). Latvijas pilsonībā tika reģistrēti 12 bērni, kā arī tika pieņemti 68 iesniegumi par ziņu aktualizēšanu Iedzīvotāju reģistrā, to skaitā 60 paziņojumi par pastāvīgo dzīvesvietu Īrijā.

Ziemassvētku tuvošanās arī cilvēkus dara gaišus un priecīgus. Bija ļoti jauki parunāties ar tautiešiem, Korkā tikām apdāvinātas ar piparkūkām, kā arī ar vēstniecības starpniecību varējām pasniegt Portāla baltic-ireland.ie balvu Gada cilvēks Īrijā 2018 Sanitai Pušpurei – 2018. gada pasaules čempionei akadēmiskajā airēšanā. Šī bija mums ļoti patīkama iespēja personīgi iepazīties ar slaveno latvieti.

2019. gada pavasarī vēstniecība plāno veikt izbraukuma sesiju ārpus Dublinas. Ja vēlaties, lai pakalpojums nākamajā gadā tiktu sniegts Jūsu pilsētā, vēstniecība lūdz pieteikt Jūsu interesi, rakstot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālr. +353 1 478 0156.

Informācija par iespējām saņemt konsulāros pakalpojumus Īrijā un to samaksas apmēriem pieejama vēstniecības mājaslapā www.latvija.ie.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā