Pasaules Ģimeņu tikšanās Īrijā (21.-26.08.2018.) un pāvesta Franciska vizīte (25.-26.08.2018.)

21.08.2018. 18:15

Sagaidāms, ka 25. un 26. augustā plānotās pāvesta Franciska vizītes Īrijā laikā Pāvesta misē 26. augustā Dublinā piedalīsies apmēram pusmiljons cilvēku. Lai Latvijas valstspiederīgajiem dalība misē un citos ar pāvesta vizīti saistītos pasākumos noritētu bez starpgadījumiem Latvijas vēstniecība informē:

- visiem Latvijas pilsoņiem, ieceļojot Īrijā, ir jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (pasei vai eID).

- Latvijas nepilsoņiem pirms ieceļošanas Īrijā jāvēršas Īrijas vēstniecībā Rīgā ieceļošanas vīzas noformēšanai.

- ieeja visos pasākumos notiek, uzrādot iepriekš iegādātas biļetes. Informācija par biļešu saņemšanu un vizītes plānu atrodama Pasaules ģimeņu tikšanās mājaslapā https://www.worldmeeting2018.ie/en/. Vēršam uzmanību, ka biļetes uz šiem pasākumiem ir bez maksas.

- detalizēta informācija par transporta kustību pilsētā pasākumu laikā atrodama Īrijas valdības tīmekļa vietnēs: https://www.gov.ie/en/campaigns/pope-in-ireland/ un https://www.transportforireland.ie/leave-your-car-at-home-for-the-pope-francis-mass/.

- Latvijas valstpiederīgos, kas Īrijā nonākuši ārkārtas situācijā, aicinām sazināties ar Īrijas palīdzības dienestiem pa tālruņiem 112 vai 999. Konsulārā palīdzība pieejama, sazinoties ar Latvijas Ārlietu ministrijas diennakts dežurantu pa tālruni +371 26337711. Krīzes gadījumā sekot līdzi Īrijas varas iestāžu norādījumiem.

- aicinām ievērot piesardzību un neatstāt savas personīgās mantas, tai skaitā dokumentus, bez uzraudzības vietās, kurās pulcējas liels skaits cilvēku.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā