Paziņojums par Latvijas vēstniecības Īrijā adreses maiņu un Konsulārās nodaļas darba laikiem

23.05.2018. 13:31

Cienījamie Konsulārās nodaļas apmeklētāji!

Informējam, ka īsi pirms vasaras saulgriežiem Latvijas vēstniecība Īrijā pārcelsies uz jaunām telpām 23 Fitzwilliam Place, Dublin 2.

Ņemot vērā, ka pārcelšanās un telpu sagatavošana Konsulārās nodaļas apmeklētāju pieņemšanai būs laikietilpīgs process, vēlamies jau iepriekš atvainoties par neērtībām, ar ko Konsulārās nodaļas apmeklētāji varētu saskarties jūnija beigās un jūlijā.

Lūdzam ņemt vērā, ka vēstniecības Konsulārā nodaļa pieņems apmeklētājus 92 St. Stephen’s Green, Dublin 2, līdz 20. JŪNIJAM (N.B. uz pasu/personu apliecību noformēšanu un notariālajiem pakalpojumiem tikai pēc iepriekšējā pieraksta, uz citiem konsulārajiem pakalpojumiem apmeklētāju pieņemšanas laikos -  http://www.mfa.gov.lv/ireland/konsulara-informacija).

21. JŪNIJĀ apmeklētāji uz visiem pakalpojumiem tiks pieņemti tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

22. JŪNIJĀ vēstniecība būs SLĒGTA.

Aktuālajai informācijai par Konsulārās nodaļas darba laika atjaunošanu pēc 24. JŪNIJA aicinām sekot vēstniecības mājaslapā un Facebook profilā (@LVEmbassyDublin).

Ja Jūsu pases vai eID kartes derīguma termiņš tuvojas beigām un tuvākajā laikā plānojat apmeklēt vēstniecību, lai noformētu jaunu pasi vai eID karti, aicinām ņemt vērā plānotās izmaiņas apmeklētāju pieņemšanas datumos un ar to saistītās neērtības, tādējādi apmeklējumu uz Konsulāro nodaļu ieplānojot pirms vēstniecības pārcelšanās uz jaunajām telpām.

Papildu informācijas saņemšanai aicinām sazināties ar mums elektroniski, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai telefoniski, zvanot uz +353 (0) 1 478 0156 vai +353 (0) 1 478 0161.

Jau iepriekš pateicamies par Jūsu sapratni!

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā