Dublinā notiks Baltijas valstu neatkarības simtgades pasākums – Baltijas diena 2018

25.04.2018. 20:17
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

7. maijā no 12.00 – 17.00 Dublinā Temple Bar Meeting House Square apkārtnē notiks trīs Baltijas valstu vēstniecību un diasporu organizāciju organizēts pasākums “Baltijas diena 2018”. Šie kultūras svētki ir veltīti Baltijas valstu simtgades atzīmēšanai, lai Īrijas sabiedrību iepazīstinātu ar mūsu tautu vēsturi, kultūras mantojumu un tradīcijām. Dublinas centrā būs iespēja vienkopus redzēt Latvijas, Igaunijas un Lietuvas tautu tradicionālos muzikālos priekšnesumus un deju soļus, baudīt nacionālās virtuves, kā arī iegādāties daiļamatnieku darinātos izstrādājumus.

Vienas dienas festivālā piedalīsies latviešu, igauņu un lietuviešu dziedātāji un dejotāji, kā arī notiks tirdziņš. Latviju pārstāvēs Latviešu biedrības Īrijā koris “eLVē”, koris no Ķekavas “Daugaviete”,  Īrijā muzicējošais dziedātājs Maestro Rūdis, kā arī latviešu tautas deju kopas “Varavīksne” un “Sienāzītis”. 

“Baltijas diena 2018” notiek sadarbībā ar Temple Bar Company un ar Dublinas pilsētas domes atbalstu. Šis tradicionālais festivāls Dublinā notiek jau trešo reizi, un šogad ir viena no Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Latvijas valsts simtgades Publiskās diplomātijas programmas norisēm. 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā