Noslēdzies konsulārais izbraukums Limerikā, Galvejā un Korkā

14.11.2017. 17:55

Latvijas vēstniecība Īrijā sekmīgi ir noslēgusi izbraukumu ar pasu mobilo darbstaciju 3 Īrijas pilsētās - Limerikā, Galvejā un Korkā, kura laikā konsulārie pakalpojumi Latvijas valstspiederīgajiem Īrijā bija pieejami tuvāk dzīvesvietai.

Vēstniecība, izmantojot mobilo pasu darbstaciju, kopumā pieņēma 78 pieteikumus pasēm/personas apliecībām. Latvijas pilsonībā tika reģistrēti 8 bērni, pieņemti 65 paziņojumi par pastāvīgo dzīvesvietu Īrijā, izprasītas izziņas par nesodāmību (3), ģimenes stāvokli (4), dzimšanas apliecības (6). Tika sniegtas konsultācijas arī dažādos konsulārajos jautājumos.

Vēstniecība pateicas tautiešiem par atsaucību un aktivitāti, izmantojot ārpus vēstniecības sniegtos pakalpojumus.

Vēstniecība 2018. gada pavasarī plāno veikt kārtējos izbraukumus ārpus Dublinas. Ja vēlaties, lai pakalpojums nākamajā gadā tiktu sniegts Jūsu pilsētā, vēstniecība lūdz pieteikt Jūsu interesi, rakstot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālr. (353) 1478 0156.

Informācija par iespējām saņemt konsulāros pakalpojumus Īrijā un to samaksas apmēriem pieejama vēstniecības mājaslapā www.latvija.ie.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā