Vēstniecībā Īrijā notiks seminārs par Latvijas valstspiederīgo bērnu tiesību aizsardzību ārvalstīs

08.05.2017. 18:06

17. maijā pulksten 14.00 Latvijas vēstniecība Īrijā, Dublinā, sadarbībā ar Latvijas Juridiskās palīdzības administrāciju  aicina uz semināru par Valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības likumu. Tas no šā gada 1. aprīļa paredz arī finansiāla atbalsta piešķiršanu un nodrošināšanu Latvijas valstspiederīgajiem aizskarto vai apstrīdēto personas tiesību vai ar likumu aizsargāto interešu aizsardzībai, kas saistītas ar bērna aizgādības tiesību pārtraukšanu vai atņemšanu ārvalstīs. Par jauno regulējumu informēs Juridiskās palīdzības administrācijas pārstāvji.

Seminārs norisināsies Latvijas vēstniecības telpās 92 St Stephens Green, Dublin 2. Interesenti aicināti pieteikties līdz šā gada 15. maijam Latvijas vēstniecībā pa tālruni 01 478 0161 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā