Saeimas priekšsēdētājas tikšanās ar diasporu Īrijā

04.11.2016. 17:34
Saeimas priekšsēdētājas tikšanās ar diasporu Īrijā

Inaara Muurniece Foto Reinis Inkens

(foto: Reinis Inkens)

Vēstniecība vēlas informēt visus Latvijas valstspiederīgos, ka Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece 2016.gada 21.-22.novembrī apmeklēs Īriju. Viens no svarīgākajiem vizītes elementiem būs I.Mūrnieces tikšanās ar diasporu 21.novembrī plkst. 19 Dublinas lidostas viesnīcā « Radisson Blu » (adrese - Dublin Airport, Corballis, Dublin).

Pasākumā piedalīsies Saeimas deputāti Rihards Kols un Nellija Kleinberga, kā arī plaši pazīstamais politiķis un žurnālists Dainis Īvāns. Tikšanās ar Saeimas priekšsēdētāju ir atvērta ikvienam Īrijas latvietim. Īpaši gaidīti visu diasporas biedrību, skolu, amatiermākslas kopu, sporta klubu un citu grupu pārstāvji.

Par nodomu piedalīties lūdzu informēt vēstniecību, rakstot elektronisko pastu uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz numuru 01 4780161. Ierašanās – sākot no plkst 18.30.

Dr. Gints Apals, Latvijas vēstnieks Īrijā

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā