3. jūlijā Īrijā pirmo reizi norisināsies Baltijas diena

15.06.2016. 09:37

3. jūlijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00 Dublinā valsts kompleksā Farmleigh, Phoenix parkā, Dublinā (www.farmleigh.ie) notiks Baltijas diena, kurā Īrijas sabiedrība tiks iepazīstināta ar Baltijas valstu kultūras mantojumu un tradīcijām. Pirmo reizi Dublinā būs iespēja vienkopus redzēt visu trīs Baltijas valstu tradicionālos muzikālos priekšnesumus un deju soļus, baudīt nacionālās virtuves un skatīt daiļamatnieku izstrādājumus.

Vienas dienas festivālā piedalīsies latviešu, igauņu un lietuviešu dziedātāji un dejotāji, kā arī notiks tirdziņš un pasākumi bērniem. Latviju pārstāvēs Īrijā dibinātā latviešu ģimenes mūziķu grupa “Kreicbergi (Savējie)” un Dublinas latviešu tautas deju kopa “Karbunkulis”, kā arī vietējie tautas daiļrades meistari un latviešu pārtikas produktu tirgotāji. 

Vēstniecība laipni aicina visus piedalīties Baltijas dienā un, atbalstot šo festivālu, ierasties tautas tērpos. Tirgotājiem, kuriem ir Īrijā nepieciešamās tirdzniecības atļaujas un pārtikas produktu tirdzniecības gadījumā – arī apdrošināšana, lūgums pieteikties līdz 20. jūnijam, rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruni: +353 1478 0161.

Vēstniecība aicina sekot līdzi informācijai Baltijas dienas festivālā Facebook lapā: https://www.facebook.com/Baltic-DAY-Festival-1713426362254104/?fref=ts, kā arī  vēstniecības interneta mājaslapā: www.latvija.ieFacebook un Twitter.

Baltijas dienas festivālu organizē Latvijas, Igaunijas un Lietuvas vēstniecības sadarbībā ar Īrijas Publisko pakalpojumu biroju (Office of Public Works - OPW), kas pārvalda valsts nozīmes vēsturiskos objektus Īrijā. Baltijas dienu atbalsta portāls Baltic-Ireland.ie .

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā