Izcīnīts Otrais Latvijas vēstniecības Īrijā kauss mini futbolā

13.06.2016. 09:27

12. jūnijā Dublinā otro reizi Īrijā norisinājās Latvijas vēstniecības kausa izcīņa mini futbolā (5x5), kurā sacentās 11 komandas, pārstāvot gan latviešus un īrus, gan vairāku citu Īrijā dzīvojošo kopienu pārstāvjus. Vienas dienas mini futbola turnīrā sīvā cīņā uzvaru izcīnīja Dublinas futbola kluba „Inter Dublin” komanda, kurā spēlē latviešu, lietuviešu un ukraiņu spēlētāji. Otrā vietā ierindojās pagājušā gada uzvarētāju futbola klubs „Švyturis”, trešā vietā  - futbola komanda “Imperium”.

Vēstniecības kausu turnīra uzvarētājiem un medaļas pirmo trīs vietu ieguvējiem, kā arī balvas labākajam spēlētājam un labākajam vārtsargam pasniedza Latvijas vēstnieks Īrijā Dr. Gints Apals, kurš atzīmēja turnīra nozīmi tautiešu kopienas sporta dzīvē un Latvijas vēstniecības iedibināto tradīciju vēstniecības kausa izcīņā.

Turnīru organizēja latviešu pārstāvētā futbola komanda Īrijā “Four Grains” un Īrijas Latviešu Nacionālā Padome (ĪLNP). Pirmo reizi iespēja sacensties par Latvijas vēstniecības kausu mini futbolā Īrijā bija 2015. gada martā, kad uzvaru izcīnīja lietuviešu kopienu pārstāvošā „Švyturis” komanda, otrā vietā atstājot turnīra organizētājus “Four Grains”.

Futbola turnīru vizuāli bagātināja vēstniecības organizētā Ārlietu ministrijas ceļojošā fotoizstāde „Sports Latvijā”, kas atspoguļo mūsu valsts sportistu sasniegumus Eiropas un Pasaules čempionātos, kā arī Olimpiskajās spēlēs.

Turnīrs notika Irish 7 Soccer laukumos, Santry, Dublin, tajā piedalījās futbola komandas gan no Īrijas, gan Apvienotās Karalistes - “Imperium”, “Švyturis”, “Švyturis-2”, “Four Grains”, “Inter Dublin”, “TM-TIPP”, “Ranieris”, WWJD”, “Hawks”, “TITAN” un “Jautrie puiši”. Turnīru atbalstīja Latvijas vēstniecība Īrijā, pateicoties Ārlietu ministrijas diasporas atbalsta līdzekļiem, kā arī portāls Baltic-Ireland.ie, uzņēmums „Four Grains” un “Maxin Design”.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā