Vēstniecība aicina pieteikties Otrajam vēstniecības kausa izcīņas turnīram mini futbolā 12. jūnijā Dublinā

20.05.2016. 15:17

12. jūnijā no plkst. 10.00 (reģistrācija plkst.9.45) līdz plkst. 17.00 Dublinā norisināsies vienas dienas mini futbola turnīrs (5x5), kurā piedalīsies 16 mini futbola komandas. Turnīrs notiks Irish 7 Soccer laukumos, Unit 5, Airways Industrial Estate, Santry, Dublin 17.  Reģistrācija dalībai turnīrā turpināsies līdz 1. jūnijam, un vēl ir četras brīvas vietas komandām, kas vēlas piedalīties turnīrā un cīnīties par Latvijas vēstniecības Īrijā kausu.

Mini futbola turnīru atklās un Latvijas vēstniecības kausu un balvas uzvarētājiem pasniegs Latvijas vēstnieks Īrijā Dr. Gints Apals. Turnīru organizē latviešu pārstāvētā futbola komanda Īrijā “Four Grains” un Īrijas Latviešu Nacionālā Padome (ĪLNP). Pirmo reizi iespēja sacensties par Latvijas vēstniecības kausu mini futbolā Īrijā bija 2015. gada martā, kad uzvaru izcīnīja lietuviešu kopienu pārstāvošā „Švyturis” komanda, otrā vietā atstājot turnīra organizētājus “Four Grains”.

Vēstniecība aicina gan dalībniekus, gan skatītājus piedalīties otrajā Latvijas vēstniecības kausa izcīņā mini futbolā. Pieteikties dalībai turnīrā var, zvanot pa tālruņiem + 353 873228334 vai + 353 879905624, vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Turnīru atbalsta Latvijas vēstniecība Īrijā, ĪLNP, portāls Baltic-Ireland.ie, „Maxin Design”. Sekojiet līdzi aktuālai informācijai arī vēstniecības interneta mājaslapā: www.latvija.ieFacebook un Twitter.

Futbola turnīru vizuāli bagātinās vēstniecības organizētā Ārlietu ministrijas ceļojošā fotoizstāde „Sports Latvijā”, kas atspoguļo mūsu valsts sportistu sasniegumus Eiropas un Pasaules čempionātos, kā arī Olimpiskajās spēlēs.

Izstāde iepazīstina ar sporta vēsturi no Latvijas pirmā Olimpiskā medaļnieka soļotāja Jāņa Daliņa līdz Māra Štromberga dubultajam olimpiskajam triumfam, brāļu Dukuru un Šicu ģimenes sudraba spēkam, Oskara Melbāŗža bobsleja četrinieka sudraba pārsteigumam Sočos.

Vēstniecības kausa izcīņa tiek organizēta sadarbībā ar vēstniecību, pateicoties Ārlietu ministrijas diasporas atbalsta līdzekļiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā