Vēstniecībā ar lekciju par drošību un mūsdienu izaicinājumiem uzstājās NBS vecākais kapelāns vlt. Uģis Brūklene

16.05.2016. 14:44

13. maijā Latvijas vēstniecībā Īrijā notika lekcija un diskusija latviešu diasporas pārstāvjiem Īrijā par tēmu “Jaunie izaicinājumi Latvijas nacionālajām un ģimenes pamatvērtībām”. Lektors aicināja uz diskusiju par Satversmes preambulā (ievadā) definētajām pamatvērtībām, kā arī par jaunajiem izaicinājumiem hibrīdkara un globalizācijas apstākļos.

Lekcijā skartie jautājumi ir aktuāli ne vien Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Domu apmaiņa starp vecāko kapelānu vlt. U. Brūkleni un Īrijas latviešu kopienas pārstāvjiem veidoja dziļāku izpratni par iekšējās un ārējās drošības saikni mūsdienu apstākļos.

Vlt. Uģis Brūklene ir NBS Nacionālās aizsardzības akadēmijas un Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) Lutera akadēmijas pasniedzējs, LU Teoloģijas fakultātes doktorants, NBS kapelāns un LELB mācītājs, kas no 2008. līdz 2011. gadam kalpoja par mācītāju LELB draudzē Īrijā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā