Sekmīgi noslēgusies vēstniecības konsulāro izbraukumu sesija Īrijā

19.04.2016. 17:50

Latvijas vēstniecība Īrijā sekmīgi ir noslēgusi šogad pirmo izbraukumu sesiju ar pasu mobilo darbstaciju, kuras laikā konsulārie pakalpojumi Latvijas valstspiederīgajiem Īrijā bija pieejami tuvāk dzīvesvietai. Pirmo reizi vēstniecība bija devusies izbraukumā uz Tralī (Tralee).

No 6. līdz 8. aprīlim Galvejā (Galway) un Limerikā (Limerick), kā arī no 14. līdz 15. aprīlim Tralī (Tralee) un Korkā (Cork) tika veikta Latvijas pasu un personas apliecību pieteikumu pieņemšana un valsts piederīgajām personām sniegti daudzi citi pakalpojumi. Vēstniecība, izmantojot mobilo pasu darbstaciju, kopumā pieņēma 204pieteikumus pasēm un personas apliecībām, kā arī Latvijas pilsonībā tika reģistrēti 16 bērni un pieņemti divi paziņojumi par laulību, 221 paziņojums par pastāvīgo dzīvesvietu Īrijā. Izprasītas arī piecas izziņas, piecas CAR apliecības, iesniegti dokumenti vārda maiņai, paziņots par bērnu bez personas koda un sniegtas konsultācijas dažādos konsulārajos jautājumos.

Vēstniecība pateicas tautiešiem par atsaucību un aktivitāti, izmantojot ārpus vēstniecības sniegtos pakalpojumus.

Vēstniecība arī turpmāk plāno veikt izbraukumus ārpus Dublinas. Ja vēlaties, lai pakalpojums nākamajā gadā tiktu sniegts Jūsu pilsētā, vēstniecība lūdz pieteikt Jūsu interesi, rakstot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālr. (353) 1 478 0161.

Informācija par iespējām saņemt konsulāros pakalpojumus Īrijā un to samaksas apmēriem pieejama vēstniecības mājaslapā www.latvija.ie.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā