Deju dižkoncertā Dublinā pulcēsies latviešu dejotāji no sešām Eiropas valstīm

04.04.2016. 12:41
Deju dižkoncertā Dublinā pulcēsies latviešu dejotāji no sešām Eiropas valstīm

9. aprīlī plkst. 17.00 Dublinā Radisson Blu Hotel Dublin Airport viesnīcā notiks latviešu tautas deju dižkoncerts “Rakstu rakstus izrakstīju”, ko ar Latvijas vēstniecības Īrijā atbalstu organizē Dublinas latviešu tautas deju kopa “Karbunkulis”. Vēstniecība un deju kopa “Karbunkulis” Solveigas Slaidiņas vadībā visus laipni aicina uz jubilejas dižkoncertu, pirmo reizi Īrijā pulcējot kuplu latviešu dejotāju pulku no Apvienotās Karalistes, Spānijas, Šveices, Vācijas, Zviedrijas un Īrijas.

Dižkoncertu atklās Latvijas vēstnieks Īrijā Dr. Gints Apals. Koncertā piedalīsies deviņas latviešu deju kopas no Eiropas: “MiLaDeKo'' un ''Trejdeksnītis'' no Vācijas, ''Londona dejo'' un ''Kamoliņš'' no Apvienotās Karalistes, ''Luste'' no Spānijas, ''Zibenītis'' no Zviedrijas, “Ramtai” no Šveices,  kā arī ''Karbunkulis'' un ''Dzirnaviņas'' no Īrijas. Dižkoncertu un deju kopas “Karbunkulis” jubilejas pasākumu muzikāli bagātinās Apvienotās Karalistes latviešu folkgrupa “Austrumkalns”.

Pasākuma idejas autore ir deju kopu “Jampadracis” un “Karbunkulis” izveidotāja un vadītāja, Īrijas latviešu nacionālās padomes valdes (ĪLNP) priekšsēdētāja Solveiga Slaidiņa. Dižkoncerts tiek organizēts sadarbībā ar ĪLNP un vēstniecību, pateicoties Ārlietu ministrijas diasporas atbalsta līdzekļiem.

plakats

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā