Longfordā pirmo reizi notiks vēstniecības Īrijā kausa izcīņa bērnu un jauniešu skrituļslidu hokejā

26.02.2016. 15:55

27. februārī no plkst. 9.00 līdz 19.00 Longfordā jaunajā skrituļslidu (inline) hokeja hallē 9E Mastertech Business park, Athlone Road, Longford, Co Longford notiks Latvijas vēstniecības Īrijā kausa izcīņa bērniem un jauniešiem skrituļslidu hokejā. Turnīru organizē Īrijā dzīvojošo latviešu izveidotais skrituļslidu hokeja klubs Longfordas “Hawks”, un tajā piedalīsies Īrijas un Ziemeļīrijas komandas četrās vecuma grupās: U-10, U-12, U-14 un U-16.

Skrituļslidu hokeja turnīru atklās un vēstniecības kausu un balvas uzvarētājiem pasniegs Latvijas vēstnieks Īrijā Dr. Gints Apals. Par Latvijas vēstniecības kausu pirmo reizi cīnīsies ap 160 dalībnieki, pārstāvot Longfordas “Hawks”, Kilkenijas “Storm”, Korkas “Wolfpack”, Dublinas “Flying Ducks”, Bengoras “Chiefs”, Rietumkrasta “Blaze”, Belfāstas “Giants”, Austrumkrasta “ECB” un “ECB 2” komandas.

Turnīra organizētāji ir skrituļslidu hokeja kluba Longfordas “Hawks” valdes priekšsēdētājs Jānis Ķipars un treneris Aigars Brencis.  Hokeja turnīru atbalsta Īrijas skrituļslidu hokeja federācija (Inline Hockey Ireland). Vēstniecības kausa izcīņa tiek organizēta ar vēstniecības atbalstu, pateicoties Ārlietu ministrijas diasporas atbalsta līdzekļiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā