Vēstniecībā Īrijā notiek tikšanās ar NVO “Barka Ireland” pārstāvjiem par sociālo palīdzību tautiešiem

28.01.2016. 15:17

28. janvārī Latvijas vēstniecībā Dublinā notika tikšanās ar Īrijā izveidotās poļu nevalstiskās organizācijas (NVO) “Barka Ireland” pārstāvjiem, kas sniedz sociālo un rehabilitācijas palīdzību Centrālās un Austrumeiropas valstu pilsoņiem. Tikšanās laikā vēstniecības vadītāja vietniece Vija Buša pārrunāja sadarbības iespējas, sniedzot palīdzību Latvijas valstspiederīgajiem, kas palikuši bez pajumtes un iztikas līdzekļiem Īrijā. Sadarbības rezultātā plānots sagatavot arī jaunu informāciju latviešu valodā par NVO “Barka Ireland” (www.barkaie.org) pieejamo palīdzību izplatīšanai latviešu organizācijām un tautiešiem Īrijā.

Vēstniecības sadarbība ar NVO “Barka Ireland” ilgst jau vairākus gadus, un šajā laikā sociālā un materiālā palīdzība ir sniegta vairākiem Latvijas pilsoņiem, tai skaitā repatriācijai uz Latviju. “NVO “Barka Ireland” sniedz palīdzību Dublinā un citās Īrijas pilsētās gan bezpajumtniekiem un personām, kas cieš no atkarībām, gan tiem, kas palikuši bez iztikas līdzekļiem un pajumtes neveiksmīga darba meklēšanas un citos gadījumos.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā