Vēstniecībā aicina uz semināru par audžuģimenēm Īrijā

15.01.2016. 15:54

29. janvārī plkst. 10.30 Latvijas vēstniecībā Īrijā, 92 St. Stephen’s Green, Dublin 2, notiks informatīvs seminārs par audžuģimenēm Īrijā. Semināru rīko Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) Latviešu draudze Īrijā sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Īrijā un Īrijas Audžuģimeņu asociāciju (Irish Foster Care Association).

Seminārā piedalīsies Īrijas Audžuģimeņu asociācijas  pārstāvji, latviešu un īru audžuvecāki, kuri dalīsies savā pieredzē un atbildēs uz jautājumiem.

Pasākumā tiek aicinātas piedalīties gan tautiešu ģimenes, gan latviešu sabiedrisko organizāciju un grupu pārstāvji, kuri būtu ieinteresēti savā reģionā dalīties ar iegūto informāciju un sniegt atbalstu potenciālajām audžuģimenēm.

Ievērojot to, ka Īrijā ārpusģimenes aprūpē varētu būt vairāk nekā simts Latvijas valstspiederīgo bērnu, vēstniecība īpašu uzmanību pievērš latviešu audžuģimeņu veidošanas iespējām. Šis jautājums jau no 2013. gada ir vēstniecības redzeslokā.

Latvijas vēstniecība aicina atbalstīt LELB Latviešu draudzes Īrijā organizēto skaidrojošo semināru potenciālajām audžuģimenēm un līdz 25. janvārim apstiprināt dalību, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruni + 353862216877.

Vēstniecība arī aicina vērsties vēstniecībā Latvijas valstspiederīgo ģimenes, kas nokļuvušas sarežģītās situācijās saistībā ar bērnu aprūpi un nezina, kur saņemt palīdzību. Tāpat tautieši tiek lūgti nebūt vienaldzīgiem un informēt par situācijām, kad valstspiederīgajiem Īrijā ir nepieciešama palīdzība.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā