Dublinā notiek seminārs Latvijas pārtikas nozares uzņēmējiem

08.12.2015. 17:00

7. decembrī vēstniecība Īrijā sadarbībā ar starptautiskās tirdzniecības konsultāciju uzņēmumu “GatewayBaltic” organizēja darba semināru un tikšanos ar uzņēmējiem – Latvijas pārtikas uzņēmumu federācijas pārstāvjiem. Semināra tēma - Īrijas biznesa kultūra, ekonomikas un uzņēmējdarbības vides pārskats.

Semināra dalībniekus uzrunāja Latvijas vēstnieks Īrijā Dr. Gints Apals, sniedzot pārskatu par Īrijas ekonomiku. Vēstnieks arī raksturoja uzņēmējdarbības vidi un biznesa kultūru Īrijā, norādot, ka ekonomiskās sadarbības attīstībai ar Īriju, īpaši mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, ir ievērojams potenciāls. Tāpat semināra dalībnieki tika informēti par vēstniecības ekonomiskajām aktivitātēm un iespējamo atbalstu uzņēmējiem.

Vairāki Latvijas pārtikas ražošanas uzņēmumi – “Balticovo”, “Vinnis”, “Livonija” un “Kronis” – devās uz Īriju, lai tiktos ar potenciālajiem sadarbības partneriem un tuvāk iepazītos ar pārtikas tirgu Īrijā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Īrijā
23 Fitzwilliam Place, Dublin 2, D02 EK77, Ireland
Telefons: +353 1 478 0161
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-flickr    icon-facebook

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā