Latvijas vēstnieks Artis Bērtulis iesniedz akreditācijas vēstuli Šrilankas prezidentam Maitripalam Sirisenam

07.05.2019. 11:01

2019.gada 6.maijā Latvijas vēstnieks Artis Bērtulis iesniedza akreditācijas vēstuli Šrilankas prezidentam Maitripalam Sirisenam (Maithripala Sirisena). Akreditācijas vizītes laikā A.Bērtulis tikās ar Šrilankas valsts augstām amatpersonām. Tika pārrunāta abu valstu sadarbība dažādās jomās un tās stiprināšanas iespējas. Šrilankas puse apsveica Latviju tās dibināšanas Simtgadē. Savukārt A.Bērtulis izteica visdziļāko līdzjūtību Šrilankas tautai saistībā ar nesenajiem terora uzbrukumiem Šrilankā.

Sarunās puses uzsvēra nepieciešamību izvērst politisko dialogu, organizējot augsta līmeņa vizīšu apmaiņu un politiskās konsultācijas, sekmēt ekonomisko sadarbību, tirdzniecību un investīciju piesaisti, kā arī veicināt sadarbību kultūrā un izglītībā. Tika atzīmēts arī Latvijas un Šrilankas sadarbības potenciāls tādā jomā kā jūras transports un loģistika, ņemot vērā, ka abas valstis ir jūras valstis.

Informācijai

Latvijas intereses Šrilankā pārstāv Latvijas vēstniecība Indijā. A.Bērtulis ir pirmais Latvijas nerezidējošais vēstnieks Šrilankā un otrs rezidējošais Latvijas vēstnieks Indijā. Pirms tam A.Bērtulis ir bijis Latvijas vēstnieks Zviedrijā, Portugālē un Itālijā; pastāvīgais pārstāvis Pasaules pārtikas organizācijā (FAO), nerezidējošais vēstnieks Brazīlijā, Albānijā, Maltā un Sanmarīno, bijis Ministru prezidenta padomnieks, Valsts protokola un ES direkcijas vadītājas ārlietu ministrijā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Indijā
Adrese: B8 Anand Niketan, 110021 Deli, Indija
Telefons: +91 11 41077017
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā