Latvijas vēstniecībā Indijā krāšņi tiek atzīmēta Latvijas Simtgade

23.11.2018. 11:31

2018. gada 15. novembrī Latvijas vēstniecībā Indijā notika svinīgais pasākums par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai. #LV100 Pasākumu apmeklēja vairāk nekā 100 lūgtu viesu, kuru vidū bija Ņūdeli rezidējošo vēstniecību diplomāti, Indijas Ārlietu ministrijas pārstāvji un Latvijas vēstniecības Indijā sadarbības partneri - kultūras, mākslas, uzņēmējdarbības un akadēmisko aprindu pārstāvji.

Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Indijas Republikā Artis Bērtulis, savā uzrunā, klātesot goda viesim Indijas Ārlietu ministrijas Valsts sekretāra vietniekam Gitešam Sarmam, pateicās par Indijas un Latvijas labo attiecību uzturēšanu un veicināšanu un uzsvēra, ka “Latvijas Simtgade, Mahatmas Gandija 150-gade un Latvijas un Indijas diplomātisko attiecību 25.gadskārta ir ievērojamas gadskārtas, kurās varam gan atskatīties uz mūsu līdzšinējo draudzību, gan turpināt mūsu ciešo sadarbību starp politiķiem, valsts amatpersonām, kā arī izglītības, kultūras un zinātnes pārstāvjiem”.

Pasākuma laikā viesi varēja baudīt latviešu mūziku un Latvijas ainavu projekcijas, kā arī Latvijas tradicionālos ēdienus, t.sk. rupjmaizi, biezpienu un Rīgas šprotes. Tāpat viesiem bija iespēja nogaršot vairāku Latvijas eksportētāju - “Staburadzes”, “Rīgas Balzama” un “Ādažu čipsu” produkciju.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Indijā
Adrese: B8 Anand Niketan, 110021 Deli, Indija
Telefons: +91 11 41077017
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā