Latvijas delegācija augstākās izglītības jomā piedalās starptautiskā izstādē Indijā

01.12.2014. 18:13

No 30. novembra līdz 5. decembrim Latvijas augstskolas piedalās Eiropas Savienības (ES) atbalstītajā starptautiskajā izstādē “European Higher Education Fair 2014”, kas šogad norisinās trīs Indijas pilsētās – Delhi (New Delhi), Bangalorē (Bengaluru) un Kolkatā (Kolkata). Izstādē piedalās 23 ES dalībvalstu augstākās izglītības pārstāvji, sniedzot lielisku iespēju Latvijas augstskolām iepazīstināt Indijas pārstāvjus ar Latvijas izglītības sistēmu. Latvijas pārstāvji izstādes ietvaros sniedz konsultācijas par dažādām augstskolu programmām un studiju iespējām. Viņi informē arī par augstākās izglītības kvalitātes vērtēšanas procesu un profesionālās kvalifikācijas, kā arī diplomu atzīšanu Latvijā.

Delegācijas sastāvā bija pārstāvji no Akadēmiskā informācijas centra, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), Latvijas Universitātes, augstskolas “Turība”, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA).

Latvijas vēstniecība aktīvi piedalās starptautiskajā izstādē “European Higher Education Fair 2014”. 27. novembrī Deli Latvijas delegācija kopā ar Lietuvas un Igaunijas augstākās izglītības un vēstniecību pārstāvjiem piedalījās Baltijas augstākās izglītības informācijas dienu “Study in Baltics” pasākumā. 29. novembrī Latvijas vēstnieks Indijā Aivars Groza vēstniecībā tikās ar Latvijas pārstāvjiem augstākās izglītības jomā.

Vairāk informācijas par augstākās izglītības pasākumiem Indijā meklējiet mājaslapās: www.studybaltics.eu un www.ehef-india2014.org.